Winx Club

Winx Club Movie - V tajemných hlubinách Trailer CZ

11. října 2014 v 13:32 | Teringela
Ahojky sběratelky :) ( že by nový pozdrav?)Zpráva o novém filmu winx se šíří jak průjem :D. Takže vám tu dám trailer v CZ film mě docela zaujal tak uvidíme :)

Teringela :*


O Tecně

5. ledna 2014 v 13:13 | Teringela
Tecna je Vílou technologie a čerpá energii ze všech technologických a energetických zdrojů. Je z celé skupiny nejvzdělanější a vyniká ve všech vědeckých předmětech. Tecna pochází ze Zenitu, technologického království, kde se všechno soustředí na vědecký pokrok. Její rodiče do ní vkládají velké naděje a Tecna se chce stát nejlepší vílou technologie.
Výborná znalost vědy pomáhá Tecně sestrojovat přístroje, jejichž pomocí dostává sebe i své přátele z průšvihů. Je velmi štědrá a když si někdo z jejích blízkých něco přeje, dokáže ho překvapit nějakým neobyčejným vynálezem, ze kterého mají všichni velkou radost. Hodně spoléhá na vědu a na logiku, což jí někdy brání v prožívání pocitů, ale ke skupině zjevně chová velkou náklonnost.
Ostatní víly najdeš v rubrice Winx Club :)


Nekopírovat!!!

Teringela :*

O Bloom

5. ledna 2014 v 13:10 | Teringela
Bloom je Víla Dračího ohně a je z celé skupiny Winx nejmocnější, protože ve svém nitru přechovává Dračí oheň. Její nejúčinnější zbraní je vrozená schopnost vycítit nebezpečí, což jí v kombinaci s její bystrostí pomáhá zdolat i ty nejobtížnější výzvy.
Na počátku první sezony se Bloom domnívá, že je pozemskou bytostí a dcerou Mikea a Vanessy. Velmi záhy se však dozví, že byla v útlém dětství adoptovaná - hasič Mike ji našel uprostřed ohně, který jí naštěstí neublížil. Ve snech se jí zjevuje Daphne, díky níž Bloom zjistí, že je její sestrou. Bloom se také dozví, že je princeznou ztracené planety Domino, na které je ukryt Dračí duch a ona je vílou-strážkyní tohoto pokladu - největší síly Magické dimenze.
Další víly najdeš v rubrice Winx Club :)

Nekopírovat!!!


Teringela :*

Winx Club 6 série

20. září 2013 v 16:36 | Tess
Nevím jestli to není fake ale asi ne koukněte a posuďte sami :)


Wow slušííí :D

Winx Club Magic Wings Bloom

21. dubna 2013 v 10:42 | Tess
Ahojky =)

Dnes jsem cestovala na netu a najednou nějáká nová panenka!

Winx Club Magic Wings Bloom!


Odkaz na video a vše tak tam kdyžtak koukněte.


Bonus otázka: Dívali jste se včera na film Pod jednou střechou na nově?


PP Tess =*

KOPÍROVAT SE ZDROJEM!!!

O Floře

17. prosince 2012 v 18:54 | Tess


Flora je víla přírody a čerpá svoji veškerou energii z květin,rostlin a všelijakých trav.Má hluboké znalosti o všech možných bylinkách,takže s evelice dobře vyzná v přípravě kouzelných lektvarů.Flora pochází z planety Lynphea.Všichni její obyvatelé jsou mírumilovní a uvolnění,rádi se procházejí po loukách a vdechují vůni květin.Její kvetoucí království je nade vší pochybnost z celé Magické dimenze nejkrásnější.
Přes utlý věk se Flora chová z celé skupiny nejdospěleji. Je jednoznačně nemoudřejší a nejpřemýšlivější ze všech.Kdykoli se její přátelé začnou hádat,snaží se jejich spory urovnat.Je pro skupinu velice důležitá,protože ví,kdy v boji proti čarodějnicím vytrvat a kdy se raději zastavit a zamyslet se, jak dál.

O Muse

16. prosince 2012 v 14:01 | Tess

Musa je víla hudby.Pochází z planety Melodie a má zvláštní nadání pro hudbu,již se věnuje celá rodina.Má přirozené vyšetřovací schopnosti a dobře si všímá drobností,takže se z ní stala přebornice v řešení záhad.Není princezna jako Bloom,Layla a Stella.Obyvatelé jejího království jsou velmi trpěliví lidé,kteří celým srdcem milují hudbu-téměř to jediné, co znají a mají rádi.
Musa se většinou drží stranou,ale to neznamená,že je nabručená.Je jen tolik zaposlouchaná do hudby, že její náladu často určuje to,jakou hudbu právě poslouchá.Je oblíbená,protože svým detektivním instinktem vždycky odhalí všechna tajemství svých přátel.Na druhou stranu s ní její kamarádky mohou mluvit úplně otevřeně a mají přitom jistotu,že jejich tajemství jsou u ní bezpečně ukrytá.
 
 

Reklama